PŘÍSADOVÉ KOUPELE S CHROMOTERAPIÍ

V nádherných prostorách klenutého sklepení wellness centra si dopřejte balzám pro tělo i duši. Aromatické koupele s přírodními éterickými oleji a s bylinnými extrakty. Koupele hydratují pokožku, dodávají vláčnost, jemnost a udržují ji pružnou.

Chromoterapie, neboli terapie barev, patří mezi metody alternativní medicíny. Používá barvy a světlo k vyvážení energie v lidském těle a její doplnění po stránce psychické, emocionální, spirituální i mentální. Nejsou to vyloženě jen barvy, které pomáhají cítit se lépe, ale energie světla, která tyto barvy odráží.

Speciální přísadové koupele o teplotě 38°C, které vynikají kombinací bylinných extraktů, perliček a chromoterapie.

+ KVĚTY JAPONSKÉ SAKURY

Japonská sakura provoní příjemnou sladkou vůní třešňových květů a vůní éterického oleje palmarosy( voňatky) – stejně jako při japonském svátku hanami. Intezivní pěstící komplex arganového oleje bude rozmazlovat Vaši pleť a zároveň zabrání jejímu vysušení.

Cena za koupel 550 Kč / 495 Kč

+ CEDROVÉ DŘEVO- FOR MEN

Koupel pro muže s trojím účinkem:

  • pro relaxaci a odstranění stresu
  • po fyzické zátěži
  • pro zklidnění

Cena za koupel 550 Kč / 495 Kč

+ DOKONALÉ OSVĚŽENÍ S VŮNÍ ATLANTIKU

Koupel obsahuje cenné minerály z mořské soli a ametystu, osvěžuje a naplňuje touhu po moři. Mentol, přírodní máta a eukalyptový olej revitalizují tělo i mysl, a aktivují novou chuť do života. Intenzivní komplexní péče hýčká viditelně pleť.

Cena za koupel 550 Kč / 495 Kč

+ KOUPEL PRO REGENERACI SVALSTVA S EXTRAKTY JALOVCE A JEDLE

Speciální kombinace éterických olejů z jehličí borovice a jalovce. Regeneruje a uvolňuje svalstvo. Podporuje krevní oběh. Vhodná po fyzické námaze a sportovních aktivitách.

Cena za koupel 550 Kč / 495 Kč

+ LEVANDULOVÁ RELAXAČNÍ KOUPEL

Uklidňující koupel s přísadou přírodního esenciálního oleje z levandule a éterického oleje z citrónové trávy, santalového dřeva a kořene z kozlíku lékařského. Směs čistých éterických olejů pomůže k odpočinku a relaxaci ve stresujícím období. Chmelový extrakt v kombinaci s éterickými oleji má kladný účinek na úzkost a nervozitu.

Cena za koupel 550 Kč / 495 Kč

+ UVOLŇUJÍCÍ KOUPEL SE SLADKOU VANILKOU A KAKAEM

Hřejivě konejšivá přísada do koupele s kakaovým máslem a vanilkou. Candy mountain Vám svojí svůdnou vůní kakaa a vanilky umožní odpoutat se od starostí všedního dne, působí konejšivě a uklidňujícím způsobem. Je pravou náplastí na duši. Užijte si po koupeli příjemný pocit hebké pokožky. Vaše pleť je chráněna před vysycháním kakaovým máslem, avokádovm olejem v kombinaci s panthenolem a allantoinem.

Cena za koupel 550 Kč / 495 Kč

+ AROMATICKÁ KOUPEL KOKOS YLANG YLANG

Aromatická koupel kokosový ořech a ylang ylang oživuje ducha, regeneruje tělo a poskytuje novou energii. Tato příjemná směs exotických vůní čerstvého kokosu a květinová vůně ylangu evokuje vzpomínky na tropický den a donutí Vás zhluboka se nadechnout. Hodnotný kokosový olej a intenzivní pěstící komplex chrání Vaši pleť před vysušením.

Cena za koupel 550 Kč / 495 Kč

+ SMYSLNÁ KONVALIKA A CYPŘIŠOVÝ OLEJ

Poznejte úchvatnou kombinaci vůní květů konvalinek s dřevitou vůní cypřišového oleje. Příjemná koupel Vám přinese osvěžení, uvolnění a krásně provoní Vaši pokožku. Avokádový olej s pšeničným proteinem a panthenolem   se skvěle postará o Vaši pokožku a bude ji chránit před vysycháním.

Cena za koupel 550 Kč / 495 Kč

+ STIMULAČNÍ A OCHRANNÁ KOUPEL MODŘÍN A JABLEČNÉ MLÉKO

Oživuje ducha, regeneruje tělo a poskytuje novou energii. Tato příjemná směs pikantních dřevitých vůní modřínu, borovice a cedru spolu s jablečným mlékem evokuje vzpomínky na letní den v lese a donutí Vás zhluboka se nadechnout. Hodnotný avokádový olej a intenzivní pěstící komplex chrání Vaši pleť před vysušením.

Cena za koupel 550 Kč / 495 Kč

+ RELAXAČNÍ KOUPEL FRÉZIE A BERGAMONT

Jemná květinová vůně frézie a přírodní esenciální olej z bergamontu vám připomene jarní svěžest a probudí ve vás jarní energii. Avokádový olej v kombinaci s panthenolem a pšeničné proteiny chrání pokožku před vysoušením.

Cena za koupel 550 Kč / 495 Kč

+ SVĚŽÍ KOUPEL MANDARINKA A POMERANČ

Mandarinka – pomeranč je svěží ovocná koupel, která Vás přinese ve vzpomínkách do teplého letního dne, na dovolené ve středomoří. Zvedne Vám náladu, uklidní a zharmonizuje. Péči o pokožku zajistí avokádový olej s panthenolem.

Cena za koupel 550 Kč / 495 Kč

+ KONOPNÁ RELAXAČNÍ KOUPEL

Koupel s přidáním konopného oleje s vysokým obsahem esenciálních nenasycených mastných kyselin omega 3-6, vitamínů A,B1, B2, B6, C, E, fytosterolů, fytinu a řady důležitých minerálních látek. Obsažené přírodní látky jsou vhodné pro regeneraci a rehabilitaci po operacích, zlomeninách, výronech, sportu a namáhavých výkonech. Tato koupel regeneruje, uvolňuje svalstvo a zanechá vaši pokožku jemnou a hladkou.

Cena za koupel 690 Kč / 620 Kč

+ SUCHÁ UHLIČITÁ KOUPEL

Spočívá v uzavření těla (mimo hlavy) do speciálního vaku naplněného oxidem uhličitým, který rozšiřuje cévy, žíly a vlásečnice. Potlačuje tvorbu křečových žil, bolesti při menstruaci, revmatické potíže, pomerančovou kůži. Zlepšuje prokrvení mozku a končetin. Snižuje krevní tlak, nespavost, nadváhu. Odstraňuje otoky. Zjemňuje a zvláčňuje kůži, hojí povrchové jizvy. Uhličitá koupel je vhodná pro muže i ženy každého věku, pro děti, bez jakéhokoliv rizika. Uhličitou koupel je pro zvýraznění účinků dobré opakovat.

Cena za proceduru:
1x 45 min. 170 Kč / 165 Kč
5x 45 min. 800 Kč / 720 Kč

Všechny ceny jsou uvedeny ve formátu základní cena / cena pro držitele wellness karty.

Koupele

AKTUÁLNĚ

PRIVÁTNÍ WHIRLPOOL

MASÁŽE

OSTATNÍ PROCEDURY


CENÍK