PŘÍSADOVÉ KOUPELE S CHROMOTERAPIÍ

V nádherných prostorách klenutého sklepení wellness centra si dopřejte balzám pro tělo i duši. Aromatické koupele s přírodními éterickými oleji a s bylinnými extrakty. Koupele hydratují pokožku, dodávají vláčnost, jemnost a udržují ji pružnou.

Chromoterapie, neboli terapie barev, patří mezi metody alternativní medicíny. Používá barvy a světlo k vyvážení energie v lidském těle a její doplnění po stránce psychické, emocionální, spirituální i mentální. Nejsou to vyloženě jen barvy, které pomáhají cítit se lépe, ale energie světla, která tyto barvy odráží.

Speciální přísadové koupele o teplotě 38°C, které vynikají kombinací bylinných extraktů, perliček a chromoterapie.

+ OSVĚŽUJÍCÍ KOUPEL S MÁTOU A ROZMARÝNEM

Je doporučována při celkovém vyčerpání organismu, namáhavé práci v horkém prostředí či v horkých letních dnech. Hydratuje pokožku a zabraňuje jejímu vysoušení.

Cena za koupel 550 Kč / 495 Kč

+ ZLEPŠENÍ NÁLADY EUKALYPTOVOU KOUPELÍ S FENYKLEM A MEDEM

Koupel dodá organismu vitalitu a pocit naprostého osvěžení. Doporučujeme nejen při prevenci nachlazení, ale i uvolnění dýchacích cest a osvěžení organismu. Včelí med ve spojení se sezamovým olejem a pšeničnými proteiny rozpuštěný v koupeli, doplněný o panthenol, pečuje o pokožku a zabraňuje jejímu vysychání.

Cena za koupel 550 Kč / 495 Kč

+ DOKONALÉ OSVĚŽENÍ S VŮNÍ ATLANTIKU

Koupel obsahuje cenné minerály z mořské soli a ametystu, osvěžuje a naplňuje touhu po moři. Mentol, přírodní máta a eukalyptový olej revitalizují tělo i mysl, a aktivují novou chuť do života. Intenzivní komplexní péče hýčká viditelně pleť.

Cena za koupel 550 Kč / 495 Kč

+ KOUPEL PRO REGENERACI SVALSTVA S EXTRAKTY JALOVCE A JEDLE

Speciální kombinace éterických olejů z jehličí borovice a jalovce. Regeneruje a uvolňuje svalstvo. Podporuje krevní oběh. Vhodná po fyzické námaze a sportovních aktivitách.

Cena za koupel 550 Kč / 495 Kč

+ LEVANDULOVÁ RELAXAČNÍ KOUPEL

Bylinná aromatická koupel s levandulí uklidní tělo i ducha po stresujícím dni. Příjemná vůně éterických olejů Vám dodá sílu do dalších aktivit.

Cena za koupel 550 Kč / 495 Kč

+ UVOLŇUJÍCÍ KOUPEL SE SLADKOU VANILKOU A SOJOVÝM JOGURTEM

Koupel s mořskou solí a sladkou vanilkovou vůní harmonicky spojenou s přírodním éterickým olejem z pomeranče a s vysokým obsahem přírodního olivového a mandlového oleje. Sojový jogurt rozjasní a pohladí na duši. Příjemný pocit hebké a hladké hydratované pokožky.

Cena za koupel 550 Kč / 495 Kč

+ AROMATICKÁ KOUPEL S EXTRAKTY VODNÍ LILIE A RÝŽOVÉHO MLÉKA

Vodní lilie s rýžovým mlékem revitalizuje celé tělo. Jemná vůně v kombinaci s ovocnými akcenty připomínají vůni leknínu. Cenné rýžové proteiny intenzivně pečují, hýčkají a chrání pokožku.

Cena za koupel 550 Kč / 495 Kč

+ REGENERAČNÍ KOUPEL PRO ZAHŘÁTÍ S ČOKOLÁDOU A BRUSINKAMI

Koupel se svůdnou vůní čokolády je potěšením pro tělo i duši. Je to způsob, jak se alespoň na chvilku oprostit od všech starostí. Vaše pleť bude intenzivně pěstěna a chráněna před vysušením díky kakaovému máslu v kombinaci s avokádovým olejem. Antioxidačně účinný brusinkový olej optimalizuje regenerační procesy pokožky a oddaluje stárnutí pleti.

Cena za koupel 550 Kč / 495 Kč

+ STIMULAČNÍ A OCHRANNÁ KOUPEL MODŘÍN A JABLEČNÉ MLÉKO

Oživuje ducha, regeneruje tělo a poskytuje novou energii. Tato příjemná směs pikantních dřevitých vůní modřínu, borovice a cedru spolu s jablečným mlékem evokuje vzpomínky na letní den v lese a donutí Vás zhluboka se nadechnout. Hodnotný avokádový olej a intenzivní pěstící komplex chrání Vaši pleť před vysušením.

Cena za koupel 550 Kč / 495 Kč

+ RELAXAČNÍ KOUPEL FRÉZIE A BERGAMONT

Jemná květinová vůně frézie a přírodní esenciální olej z bergamontu vám připomene jarní svěžest a probudí ve vás jarní energii. Avokádový olej v kombinaci s panthenolem a pšeničné proteiny chrání pokožku před vysoušením.

Cena za koupel 550 Kč / 495 Kč

+ POVZBUZUJÍCÍ KOUPEL LIMETKA A MÁTA

Lehká exotická ovocná koupel s vůní máty a limetky vás přenese až na úžasné brazilské pláže. Koupel přináší osvěžení a povzbuzení po obtížném pracovním dni nebo náročných sportovních výkonech.

Cena za koupel 550 Kč / 495 Kč

+ KONOPNÁ RELAXAČNÍ KOUPEL

Koupel s přidáním konopného oleje s vysokým obsahem esenciálních nenasycených mastných kyselin omega 3-6, vitamínů A,B1, B2, B6, C, E, fytosterolů, fytinu a řady důležitých minerálních látek. Obsažené přírodní látky jsou vhodné pro regeneraci a rehabilitaci po operacích, zlomeninách, výronech, sportu a namáhavých výkonech. Tato koupel regeneruje, uvolňuje svalstvo a zanechá vaši pokožku jemnou a hladkou.

Cena za koupel 690 Kč / 620 Kč

+ SUCHÁ UHLIČITÁ KOUPEL

Spočívá v uzavření těla (mimo hlavy) do speciálního vaku naplněného oxidem uhličitým, který rozšiřuje cévy, žíly a vlásečnice. Potlačuje tvorbu křečových žil, bolesti při menstruaci, revmatické potíže, pomerančovou kůži. Zlepšuje prokrvení mozku a končetin. Snižuje krevní tlak, nespavost, nadváhu. Odstraňuje otoky. Zjemňuje a zvláčňuje kůži, hojí povrchové jizvy. Uhličitá koupel je vhodná pro muže i ženy každého věku, pro děti, bez jakéhokoliv rizika. Uhličitou koupel je pro zvýraznění účinků dobré opakovat.

Cena za proceduru:
1x 45 min. 170 Kč / 165 Kč
5x 45 min. 800 Kč / 720 Kč

Všechny ceny jsou uvedeny ve formátu základní cena / cena pro držitele wellness karty.

Koupele

AKTUÁLNĚ

PRIVÁTNÍ WHIRLPOOL

MASÁŽE

OSTATNÍ PROCEDURY


CENÍK