PŘÍSADOVÉ KOUPELE S CHROMOTERAPIÍ

V nádherných prostorách klenutého sklepení wellness centra si dopřejte balzám pro tělo i duši. Aromatické koupele s přírodními éterickými oleji a s bylinnými extrakty. Koupele hydratují pokožku, dodávají vláčnost, jemnost a udržují ji pružnou.

Chromoterapie, neboli terapie barev, patří mezi metody alternativní medicíny. Používá barvy a světlo k vyvážení energie v lidském těle a její doplnění po stránce psychické, emocionální, spirituální i mentální. Nejsou to vyloženě jen barvy, které pomáhají cítit se lépe, ale energie světla, která tyto barvy odráží.

Speciální přísadové koupele o teplotě 38°C, které vynikají kombinací bylinných extraktů, perliček a chromoterapie.

+ Relaxační koupel LEVANDULE

Uklidňující koupel s přísadou přírodního esenciálního oleje z levandule a éterického oleje z citrónové trávy, santalového dřeva a kořene kozlíku lékařského. Směs čistých éterických olejů pomůže k odpočinku a relaxaci ve stresujícím období.

Cena za koupel 550 Kč / 495 Kč

+ Hydratační koupel FRÉZIE & BERGAMOT

Jemná květinová vůně frézie a přírodní esenciální olej z bergamotu Vám připomene jarní svěžest a probudí ve Vás energii. Avokádový olej v kombinaci s panthenolem hydratuje pokožku.

Cena za koupel 550 Kč / 495 Kč

+ Pěstící koupel LETNÍ DÉŠŤ

Osvěžující koupel s cypřišovým a mandarinkovým éterickým olejem navodí pocit jako při teplém letním dešti po tropickém dni plném květinové vůně. Intenzivní pěstící komplex chrání pleť před vysušením.

Cena za koupel 550 Kč / 495 Kč

+ Uklidňující koupel MEDUŇKA & KOZLÍK

Koupelová přísada s aktivními esenciálními oleji kozlíku lékařského a meduňky, působí jako balzám pro duši. Kozlík výrazně uklidňuje duši a meduňka pomáhá nalézt ztracenou rovnováhu.

Cena za koupel 550 Kč / 495 Kč

+ Smyslná koupel RŮŽE a YLANG - YLANG

Nechte se naladit na smyslné chvíle vůněmi éterických olejů z růží, ylang-ylang a santalového dřeva, které probudí Vaši smyslnost. Užijte si po koupeli příjemný pocit hebké pokožky.

Cena za koupel 550 Kč / 495 Kč

+ Povzbuzující koupel MANDARINKA & POMERANČ

Svěží ovocná koupel, která Vám zvedne náladu, působí povzbudivě a stimulačně na celý organismus. Péči o pokožku zajistí avokádový olej s panthenolem.

Cena za koupel 550 Kč / 495 Kč

+ Vitalizační koupel EUKALYPTUS, FENYKL A MED

Při koupeli se intenzivně rozvoní esenciální oleje, které přináší příjemný pocit uvolnění. Bude se Vám lépe dýchat a případné nachlazení rychleji odezní. Med ve spojení se sezamovým olejem vyživí pokožku.

Cena za koupel 550 Kč / 495 Kč

+ Osvěžující koupel ČOKOLÁDA

Svůdná vůně čokolády potěší Vaše tělo i duši. Vaše pleť bude intenzivně pěstěná a chráněná před vysušením díky kakaovému máslu. Antioxidačně účinný brusinkový olej optimalizuje regenerační procesy pokožky a oddaluje stárnutí pleti.

Cena za koupel 550 Kč / 495 Kč

+ Přísadová koupel PRO MUŽE

Působením přírodních éterických olejů z různých druhů bylin a citrusů rozzáří Váš den, povzbudí Vaši vitalitu, zlepší koncentraci, zažene depresivní stavy a dodá pocit sebedůvěry.

Cena za koupel 550 Kč / 495 Kč

+ Aromatická koupel ATLANTIK

Směs cenných minerálů z mořské soli a ametystu osvěžuje a naplňuje touhu po moři. Přírodní máta a eukalypt revitalizuje tělo i mysl a probouzí chuť do života.

Cena za koupel 550 Kč / 495 Kč

+ Regenerační koupel KONOPNÁ

Koupel s přidáním konopného oleje s vysokým obsahem esenciálních nenasycených mastných kyselin omega 3-6, vitamínů A,B1, B2, B6, C, E, fytosterolů, fytinu a řady důležitých minerálních látek. Obsažené přírodní látky jsou vhodné pro regeneraci a rehabilitaci po operacích, zlomeninách, výronech, sportu a namáhavých výkonech. Tato koupel regeneruje, uvolňuje svalstvo a zanechá vaši pokožku jemnou a hladkou.

Cena za koupel 690 Kč / 620 Kč

+ Suchá koupel UHLIČITÁ

Spočívá v uzavření těla (mimo hlavy) do speciálního vaku naplněného oxidem uhličitým, který rozšiřuje cévy, žíly a vlásečnice. Potlačuje tvorbu křečových žil, bolesti při menstruaci, revmatické potíže, pomerančovou kůži. Zlepšuje prokrvení mozku a končetin. Snižuje krevní tlak, nespavost, nadváhu. Odstraňuje otoky. Zjemňuje a zvláčňuje kůži, hojí povrchové jizvy. Uhličitá koupel je vhodná pro muže i ženy každého věku, pro děti, bez jakéhokoliv rizika. Uhličitou koupel je pro zvýraznění účinků dobré opakovat.

Cena za proceduru:
1x 45 min. 170 Kč / 165 Kč
5x 45 min. 800 Kč / 720 Kč

Všechny ceny jsou uvedeny ve formátu základní cena / cena pro držitele wellness karty.

Koupele

AKTUÁLNĚ

PRIVÁTNÍ WHIRLPOOL

MASÁŽE

OSTATNÍ PROCEDURY


CENÍK