PŘÍSADOVÉ KOUPELE S CHROMOTERAPIÍ

V nádherných prostorách klenutého sklepení wellness centra si dopřejte balzám pro tělo i duši. Aromatické koupele s přírodními éterickými oleji a s bylinnými extrakty. Koupele hydratují pokožku, dodávají vláčnost, jemnost a udržují ji pružnou.

Chromoterapie, neboli terapie barev, patří mezi metody alternativní medicíny. Používá barvy a světlo k vyvážení energie v lidském těle a její doplnění po stránce psychické, emocionální, spirituální i mentální. Nejsou to vyloženě jen barvy, které pomáhají cítit se lépe, ale energie světla, která tyto barvy odráží.

Speciální přísadové koupele o teplotě 38°C, které vynikají kombinací bylinných extraktů, perliček a chromoterapie.

+ Hydratační koupel VLČÍ MÁK & OVESNÉ MLÉKO

Blahodárně působí po celodenním vyčerpání. Ovesné mléko vyživuje a hydratuje pokožku celého těla. Jemná květinová vůně uvolní a pomůže k odpočinku a relaxaci ve stresujícím období.

Cena za koupel 550 Kč / 495 Kč

+ Zdravotní koupel TYMIÁN & MED

Zklidňující koupel s přísadou přírodních éterických olejů z tymiánu, fenyklu hořkého a eukalyptového oleje, s kapkou včelího medu. Komplexní intenzivní péče avokádového oleje, pšeničné bílkoviny znatelně hýčká pokožku a zabraňuje jejímu vysoušení.

Cena za koupel 550 Kč / 495 Kč

+ Pěstící koupel LETNÍ DÉŠŤ

Osvěžující koupel s cypřišovým a mandarinkovým éterickým olejem navodí pocit jako při teplém letním dešti po tropickém dni plném květinové vůně. Intenzivní pěstící komplex chrání pleť před vysušením.

Cena za koupel 550 Kč / 495 Kč

+ Povzbuzující koupel JALOVEC & LIBAVKA

Koupelová přísada s aktivními esenciálními oleji jalovce a libavky, působí jako balzám pro unavené svaly a klouby. Jalovec výrazně uklidňuje duši a libavka stimuluje periferní oběh.

Cena za koupel 550 Kč / 495 Kč

+ Smyslná koupel KONVALINKA & CYPŘIŠOVÝ OLEJ

Osvěžující koupel s květinovým a cypřišovým éterickým olejem navodí pocit jako při teplém letním dni, zažene depresivní stavy a dodá pocit sebejistoty.Užijte si po koupeli příjemný pocit hebké pokožky.

Cena za koupel 550 Kč / 495 Kč

+ Přísadovákoupel PIVOŇKA & JOJOBOVÝ OLEJ

Jemná květinová vůně pivoněk Vám připomene jarní svěžest a probudí ve Vás energii. Jojobový olej v kombinaci s panthenolem hydratuje a zjemní Vaši pokožku.

Cena za koupel 550 Kč / 495 Kč

+ Stimulační koupel MODŘÍN & JABLEČNÉ MLÉKO

Tato příjemná směs pikantních dřevitých vůní modřínu, borovice a cedru spolu s jablečným mlékem evokuje vzpomínky na letní den v lese a donutí Vás zhluboka se nadechnout. Hodnotný avokádový olej a intenzivní pěstící komplex chrání Vaši pleť před vysušením.

Cena za koupel 550 Kč / 495 Kč

+ Osvěžující koupel ČOKOLÁDA

Svůdná vůně čokolády potěší Vaše tělo i duši. Vaše pleť bude intenzivně pěstěná a chráněná před vysušením díky kakaovému máslu. Antioxidačně účinný brusinkový olej optimalizuje regenerační procesy pokožky a oddaluje stárnutí pleti.

Cena za koupel 550 Kč / 495 Kč

+ Uklidňující koupel MĚSÍČEK

Bylinná koupel s bio měsíčkovým extraktem a přírodním éterickým olejem z heřmánku. Měsíčková koupel zregeneruje Vaši pokožku a postará se o její rovnováhu a výživu. Zvláště vhodná pro suchou pokožku.

Cena za koupel 550 Kč / 495 Kč

+ Aromatická koupel ATLANTIK

Směs cenných minerálů z mořské soli a ametystu osvěžuje a naplňuje touhu po moři. Přírodní máta a eukalypt revitalizuje tělo i mysl a probouzí chuť do života.

Cena za koupel 550 Kč / 495 Kč

Všechny ceny jsou uvedeny ve formátu základní cena / cena pro držitele wellness karty.

Koupele

AKTUÁLNĚ

PRIVÁTNÍ WHIRLPOOL

MASÁŽE

OSTATNÍ PROCEDURY


CENÍK