PŘÍSADOVÉ KOUPELE S CHROMOTERAPIÍ

V nádherných prostorách klenutého sklepení wellness centra si dopřejte balzám pro tělo i duši. Aromatické koupele s přírodními éterickými oleji a s bylinnými extrakty. Koupele hydratují pokožku, dodávají vláčnost, jemnost a udržují ji pružnou.

Chromoterapie, neboli terapie barev, patří mezi metody alternativní medicíny. Používá barvy a světlo k vyvážení energie v lidském těle a její doplnění po stránce psychické, emocionální, spirituální i mentální. Nejsou to vyloženě jen barvy, které pomáhají cítit se lépe, ale energie světla, která tyto barvy odráží.

Speciální přísadové koupele o teplotě 38°C, které vynikají kombinací bylinných extraktů, perliček a chromoterapie.

+ Relaxační koupel LEVANDULE

Uklidňující koupel s přísadou přírodního esenciálního oleje z levandule a éterického oleje z citrónové trávy, santalového dřeva a kořene kozlíku lékařského. Směs čistých éterických olejů pomůže k odpočinku a relaxaci ve stresujícím období.

Cena za koupel 550 Kč / 495 Kč

+ Hydratační koupel PIVOŇKA & JOJOBOVÝ OLEJ

Jemná květinová vůně pivoněk Vám připomene jarní svěžest a probudí ve Vás energii. Jojobový olej v kombinaci s panthenolem hydratuje a zjemní Vaši pokožku.

Cena za koupel 550 Kč / 495 Kč

+ Pěstící koupel DEN U MOŘE

Osvěžující koupel s květinovým a kokosovým éterickým olejem navodí pocit jako při teplém letním dni u moře, zažene depresivní stavy a dodá pocit sebejistoty. Intenzivní pěstící komplex chrání pleť před vysušením.

Cena za koupel 550 Kč / 495 Kč

+ Uklidňující koupel MĚSÍČEK

Pěstící bylinná koupel s bio měsíčkovým extraktem a přírodním éterickým olejem z heřmánku. Měsíčková koupel zregeneruje Vaši pokožku a postará se o její rovnováhu a výživu. Zvláště vhodná pro suchou pokožku.

Cena za koupel 550 Kč / 495 Kč

+ Smyslná koupel RŮŽE a YLANG - YLANG

Nechte se naladit na smyslné chvíle vůněmi éterických olejů z růží, ylang-ylang a santalového dřeva, které probudí Vaši smyslnost. Užijte si po koupeli příjemný pocit hebké pokožky.

Cena za koupel 550 Kč / 495 Kč

+ Povzbuzující koupel KARAMBOLA & POMERANČOVÝ KVĚT

Svěží citrusová koupel, která Vám zvedne náladu, působí povzbudivě a stimulačně na celý organismus. Péči o pokožku zajistí avokádový olej s panthenolem.

Cena za koupel 550 Kč / 495 Kč

+ Vitalizační koupel EUKALYPTUS, FENYKL A MED

Při koupeli se intenzivně rozvoní esenciální oleje, které přináší příjemný pocit uvolnění. Bude se Vám lépe dýchat a případné nachlazení rychleji odezní. Med ve spojení se sezamovým olejem vyživí pokožku.

Cena za koupel 550 Kč / 495 Kč

+ Osvěžující koupel ČOKOLÁDA

Svůdná vůně čokolády potěší Vaše tělo i duši. Vaše pleť bude intenzivně pěstěná a chráněná před vysušením díky kakaovému máslu. Antioxidačně účinný brusinkový olej optimalizuje regenerační procesy pokožky a oddaluje stárnutí pleti.

Cena za koupel 550 Kč / 495 Kč

+ Přísadová koupel PRO MUŽE

Působením přírodních éterických olejů z různých druhů bylin a citrusů rozzáří Váš den, povzbudí Vaši vitalitu, zlepší koncentraci, zažene depresivní stavy a dodá pocit sebedůvěry.

Cena za koupel 550 Kč / 495 Kč

+ Aromatická koupel ZIMNÍ PLODY

Vůně badyánu, vanilky, jehličí s kombinací svěží citrusové vůně navodí pocit klidu a uvolnění po náročném dni. Působení éterických olejů revitalizuje tělo i mysl a probouzí chuť do života.

Cena za koupel 550 Kč / 495 Kč

Všechny ceny jsou uvedeny ve formátu základní cena / cena pro držitele wellness karty.

Koupele

AKTUÁLNĚ

PRIVÁTNÍ WHIRLPOOL

MASÁŽE

OSTATNÍ PROCEDURY


CENÍK