PŘÍSADOVÉ KOUPELE S CHROMOTERAPIÍ

V nádherných prostorách klenutého sklepení wellness centra si dopřejte balzám pro tělo i duši. Aromatické koupele s přírodními éterickými oleji a s bylinnými extrakty. Koupele hydratují pokožku, dodávají vláčnost, jemnost a udržují ji pružnou.

Chromoterapie, neboli terapie barev, patří mezi metody alternativní medicíny. Používá barvy a světlo k vyvážení energie v lidském těle a její doplnění po stránce psychické, emocionální, spirituální i mentální. Nejsou to vyloženě jen barvy, které pomáhají cítit se lépe, ale energie světla, která tyto barvy odráží.

Speciální přísadové koupele o teplotě 38°C, které vynikají kombinací bylinných extraktů, perliček a chromoterapie.

+ Relaxační koupel OVOCNÁ SMĚS

Příjemná ovocno – květinová vůně Vám dodá novou energii a pocit uvolnění. Přírodní levandulový éterickým olejem Vás uklidní a intenzivní pěstící komplex s alantoinem a proteiny zvláční Vaši pokožku.

Cena za koupel 550 Kč / 495 Kč

+ Uklidňující koupel MEDUŇKA & KOZLÍK

Koupelová přísada s aktivními esenciálními oleji kozlíku lékařského a meduňky, působí jako balzám pro duši. Kozlík výrazně uklidňuje duši a meduňka pomáhá nalézt ztracenou rovnováhu.

Cena za koupel 550 Kč / 495 Kč

+ Osvěžující koupel SVĚŽÍ VODA & GREP

Osvěžující ovocná vůně s vodními tóny  vás povzbudí, působení éterických olejů revitalizuje tělo i mysl a probouzí chuť do života. Intenzivní pěstící komplex s obilnými proteiny a alantoinem hydratuje a zvláční Vaši pokožku.

Cena za koupel 550 Kč / 495 Kč

+ Inspirativní koupel MIMÓZA & CITRÓN

Fantazii povzbuzující koupel  s příjemnou vůní mimózy a přírodním citronovým éterickým olejem Vás naladí na optimistickou letní vlnu. Intenzivní pěstící komplex a obilnými  proteiny a alantoinem hydratuje a zvláční Vaši pokožku.

Cena za koupel 550 Kč / 495 Kč

+ Hydratační koupel ČOKOLÁDA

Svůdná vůně čokolády potěší Vaše tělo i duši. Vaše pleť bude intenzivně pěstěná a chráněná před vysušením díky kakaovému máslu. Antioxidačně účinný brusinkový olej optimalizuje regenerační procesy pokožky a oddaluje stárnutí pleti.

Cena za koupel 550 Kč / 495 Kč

+ Povzbuzující koupel POMERANČ & CITRUS

Povzbuzující koupel s mořskou solí a přírodními citrusovými éterickými oleji Vám připraví krásné chvilky uvolnění a užívání si klidné relaxace.  Bohatý pěstící komplex s avokádovým a slunečnicovým olejem, obilnými proteiny a alantoinem zanechá Vaši pokožku hladkou a hydratovanou.

Cena za koupel 550 Kč / 495 Kč

+ Pěstící KOUPELOVÉ PERLY

Třpytivé koupelové perly a ovocnou smyslnou vůní. Jejich působení spolu s růžovou barvou koupele rozjasní Váš život, nabudí chuť do života a Vám dodá lehkost. Intenzivní pěstící komplex s obilnými proteiny a ureou pečuje o Vaši pokožku a chrání ji před vysušením.

Cena za koupel 550 Kč / 495 Kč

+ Vitalizační koupel EUKALYPTUS, FENYKL & MED

Při koupeli se intenzivně rozvoní esenciální oleje, které přináší příjemný pocit uvolnění. Bude se Vám lépe dýchat a případné nachlazení rychleji odezní. Med ve spojení se sezamovým olejem vyživí pokožku.

Cena za koupel 550 Kč / 495 Kč

+ Přísadová koupel PRO MUŽE

Působením přírodních éterických olejů z různých druhů bylin a citrusů rozzáří Váš den, povzbudí Vaši vitalitu, zlepší koncentraci, zažene depresivní stavy a dodá pocit sebedůvěry.

Cena za koupel 550 Kč / 495 Kč

+ Aromatická koupel KVĚTINY & BERGAMOT

Povzbuzující koupel  s květinově bergamotovou kompozicí vůní a obsahem přírodních éterických olejů. Intenzivní komplex a obilnými  proteiny a alantoinem hydratuje a zvláční Vaši pokožku.

Cena za koupel 550 Kč / 495 Kč

Všechny ceny jsou uvedeny ve formátu základní cena / cena pro držitele wellness karty.

Koupele

AKTUÁLNĚ

PRIVÁTNÍ WHIRLPOOL

MASÁŽE

OSTATNÍ PROCEDURY


CENÍK