+ ÁJURVÉDSKÁ MASÁŽ

Ájurvédská masáž je založena na individuálním přístupu ke klientovi. Soustřeďuje se na tělesný typ člověka, na jeho zdravotní stav a specifické potřeby. Podle nich se přistupuje k jednotlivému výběru masážního oleje a druhu masáže. Masáž se vždy provádí za použití přírodních, léčivých masážních olejů, které jsou lisované za studena. Oleje mají vynikající efekt nejenom na samotnou pokožku, ale i na celý organismus.

Masáž obnovuje životní sílu a dodává tělu novou energii. Zároveň je člověk zbavován psychického stresu, v organismu je nastartován samočistící proces, při kterém jsou vyplavovány škodlivé toxické látky.

Účinky Ájurvédské masáže:

Uvolnění svalové tkáně
Zbavuje stresu a napětí
Vytlačuje škodlivé látky z těla
Dostává do těla novou energii
Obnovuje životní sílu
Zpomaluje proces stárnutí

Cena: 1500 Kč / 85 min.
Držitelé wellness karet 1350 Kč

+ RELAXAČNÍ MASÁŽ

25 min. 550 Kč / 535 Kč
55 min. 940 Kč / 845 Kč

+ REKONDIČNÍ MASÁŽ

25 min. 550 Kč / 535 Kč
55 min. 990 Kč / 890 Kč

+ AROMA MASÁŽ

25 min. 550 Kč / 535 Kč
55 min. 940 Kč / 845 Kč

+ MASÁŽ PLOSKY NOHOU

25 min. 550 Kč / 535 Kč

+ GOLD MASÁŽ 24 KARÁTOVÝM ZLATEM

Masáž je prováděna speciálním přírodním olejem obsahujícím drobné částice ryzího zlata, které přinášejí pokožce pozitivní energii, zářivý lesk a sametově jemný vzhled. Zlato působí proti stárnutí pleti a celkově omlazuje pokožku.

55 min. 990 Kč / 890 Kč

+ MANUÁLNÍ LIFTING OBLIČEJE

Nová manuální metoda vyhlazování obličeje s ihned viditelnými účinky. Výsledkem je nejen prokazatelně mladší a příjemnější vzhled, ale dochází i k odbourávání stresu, obnově duševní harmonie a psychické svěžesti. Masáž je určená i pro pány.

55 min. 850 Kč / 765 Kč

+ ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ S PEELINGEM

Čokoláda je velmi ceněná pro své výrazné antioxidační a omlazující účinky, také zabraňuje pronikání volných radikálů do těla. Pro ty z nás, kteří potřebují zlikvidovat dlouhodobě nahromaděný stres a únavu.

55 min. 1100 Kč / 990 Kč

+ MASÁŽ HORKÝMI LÁVOVÝMI KAMENY

Velice oblíbená procedura po celém světě, kdo by ji neznal. Působí blahodárně na mysl, uvolňuje ztuhlé svaly, křeče a bloky. Horké lávové kameny přispívají k odstranění nervozity, stresu, nespavosti a napětí.

55 min. 1100 Kč / 990 Kč

+ MASÁŽ SLADOVNA

Relaxační masáž se zaměřením na individuální přání a problémové partie klienta. Naši profesionální terapeuti pak nakombinují masérské techniky tak, aby jste si proceduru skvěle užili.

55 min. 990 Kč / 890 Kč

+ ZÁBALY

RAŠELINOVÝ ZÁBAL + RELAXAČNÍ MASÁŽ

Rašelina je nahromaděný, částečně rozložený rostlinný materiál, vznikající v rašeliništích. Efektivně ulevuje od bolesti zad a kloubů, uvolňuje svalové napětí. Vhodný při onemocnění pohybového aparátu, sportovních zraněních a kožních onemocněních.

55 min. 990 Kč / 890 Kč (25 min. zábal + 25  min. relaxační masáž)

PARAFÍNOVÝ ZÁBAL

Rovnoměrným působením tepla při tání parafínového plátu dochází k výraznému vstřebávání účinných látek z parafínu do hlubokých vrstev tkáně. Zábal zvyšuje prokrvení pokožky, průchodnost kapilár, snižuje svalový tonus a dochází k výrazné svalové relaxaci.

V nabídce máme tyto tři příjemně vonící zábaly:
ájurvédské bylinky – hořčice indická, blahovičník, kafrovník, skořice indická – bylinky uvolňují dýchací cesty, redukující bolesti zad a svalů
kokos – obsahuje 30% čistého panenského oleje, vhodný pro suchou pokožku, kterou hydratuje
konopí – obsahuje přírodní konopný olej, který posiluje imunitu, pomáhá proti bolesti kloubů, páteře a svalů, je také vhodný při kožních obtížích

25 min. 500 Kč / 485 Kč

+ BYLINNÁ PÉČE

Rekondiční masáž olejem s alpskými bylinami doplněná závěrečným ošetřením magneziovým olejem pomůže uvolnit a zregenerovat unavené svaly. Vstřebaný magneziový olej na prokrvených svalech napomáhá k rychlejší regeneraci, ztuhlá problémová místa se uvolní a ošetří.

55 min. 940 Kč / 850 Kč

+ MAGNEZIOVÁ PÉČE

Magneziová koupel napomáhá efektivně doplnit chybějící hořčík potřebný při stresujícím životním stylu. Optimální složení minerálních látek v této koupeli napomáhá buňkám zlepšit látkovou výměnu a přispívá k celkové regeneraci. V kombinaci s magneziovým zábalem bude tělo pružné a odolnější vůči únavě.

55 min. 1 100 Kč / 990 Kč

+ HŘEJIVÝ RITUÁL

Vyrovnávající dokonalá kompozice bylin, ideální na podzimní a jarní období. Podporuje prokrvení pokožky, uvolňuje dýchací cesty a pomáhá od bolesti a migrény. Je složena z koupele, masáže a parafínového zábalu.

koupel + masáž + zábal 85 min. 1650 Kč / 1485 Kč

+ KVĚTINOVÝ RITUÁL

Vyrovnávající kompozice aroma terapie, ideální pro každou ženu. Podporuje prokrvení pokožky, uvolňuje nahromaděný stres a pomáhá od bolesti a migrény. Je složena z koupele, masáže a parafínového zábalu.

koupel + masáž + zábal 85 min. 1650 Kč / 1485 Kč

+ VÝHODNÉ BALÍČKY

TY & JÁ
• privátní přísadová koupel pro dvě osoby (55 min.)
• aroma masáž pro dvě osoby (25 min.)
• vstup do wellness na 90 min. pro dvě osoby
• láhev sektu

2700 Kč / 2430 Kč

DÁMSKÁ / PÁNSKÁ JÍZDA
• privátní whirlpool 90 min.
• obložená nebo ovocná mísa
• džbán vody s citronem a mátou
• sekt 1 ks nebo 5l soudek piva

2500 Kč / 2250 Kč (cena pro 4 osoby)

Všechny ceny jsou uvedeny ve formátu základní cena / cena pro držitele wellness karty.

Masáž

AKTUÁLNĚ

KOUPELE

PRIVÁTNÍ WHIRLPOOL

OSTATNÍ PROCEDURY


CENÍK