MASÁŽE A RITUÁLY COMFORT ZONE

Italská značka Comfort Zone kombinuje moudrost přírody s inteligencí vědy.
Pečlivý výběr aktivních složek a osobní přístup zaručuje příjemný prožitek
pro všechny smysly a poskytuje pozitivní výsledky v péči o tělo, ducha i mysl.

 

 

 

 

+ MASÁŽ KAMENY Z HIMALÁJSKÉ SOLI

Terapie pro revitalizaci a detoxikaci těla i mysli, využívající tradiční sílu přírodní himalájské soli. Teplé solné kameny zklidňují nervový systém a uvolňují napětí. Solný scrub a zábal zajistí efektivní detoxikaci a stimulaci metabolismu. Doporučujeme při detoxikaci organismu a zeštíhlujících kůrách. Můžete se těšit na masáž celého těla solnými kameny, solný peeling a zábal.

85 min. 1 650 Kč / 1 485 Kč

+ RITUÁL ČTYŘ ŽIVLŮ AROMASOUL

Celotělová procedura přinese harmonii do energetického systému, těla i mysli. Propojení vulkanického scrubu s masáží je inspirováno starověkými kulturami. Pozoruhodné účinky masáže obnovují tok životní energie a podporují imunitní systém. Můžete se těšit na vulkanický peeling celého těla a energickou aromasoul masáž.

85 min. 1 650 Kč / 1 485 Kč

+ TRANQUILLITY PÉČE

Rituál odstraňuje nahromaděný stres a navozuje pocit dokonalého uvolnění a relaxace. Jedinečná kombinace esenciálních olejů s tajemnou vůní navozuje pocit rozkoše a blaha.  Horká lázeň se směsí esenciálních olejů a následná masážní péče Tranquillity vedou k dosažení klidového a meditačního stavu mysli a těla. Můžete se těšit na jemnou relaxační koupel a hydratační masáž celého těla.

85 min. 1 650 Kč / 1 485 Kč

+ MASÁŽ ČTYŘ ŽIVLŮ AROMASOUL


Tato celotělová masáž Vás provede cestou čtyř živlů. Cesta začíná výběrem unikátní směsi olejů: orientální, středomořské, indické nebo arabské. Každá masáž je souborem jedinečných tahů dle vybrané vůně, tím vzniká osobitý, hluboký prožitek. Zažijete pocit síly, vitality a energie. Můžete se těšit na jedinečnou aroma masáž celého těla.

55 min. 1 100 Kč / 935 Kč

+ TRANQUILLITY MASÁŽ

Tato jedinečná masážní péče snižuje napětí, stres a odstraňuje problémy se spánkem. Pomocí masáže speciálními štětci dojde k uvolnění celého těla a navození hlubokého uklidňujícího pocitu. Dosažení hluboké relaxace je nepostradatelné pro udržení optimálního zdraví těla a mysli. Můžete se těšit na velmi jemnou meditační masáž celého těla.

55 min. 1 100 Kč / 935 Kč

+ ALGAE PEEL-OFF

Zpevňující ošetření speciální tonizujícím zábalem. Algimátová maska viditelně zpevňuje pokožku, stimuluje lipolýzu, remineralizuje a hydratuje tkáně. Amarantová péče a výživa pokožky rukou. Můžete se těšit na jemnou kartáčovou masáž celých nohou, ošetření problematických partií speciální maskou a uvolňující masáž rukou.

55 min. 1 100 Kč / 935 Kč

+ FIRMING MASK

Jemný peeling a vyživující krémový zábal pro výživu, zlepšení tonizace a elasticity pokožky problémových partií. Antioxidační maska obsahující bio Tamanu olej a extrakty ze zelených ořechů hydratuje pokožku a zanechává ji hedvábně jemnou. Vhodné pro každou ženu, ideální pro těhotné ženy jako prevence vzniku strií. Revitalizace a výživa pokožky rukou antioxidační péčí. Můžete se těšit na jemný peeling celých nohou a ošetření problémových partií krémovou maskou a uvolňující masáž rukou.

55 min. 1 100 Kč / 935 Kč

+ ÁJURVÉDSKÁ MASÁŽ

Ájurvédská masáž je založena na individuálním přístupu ke klientovi. Soustřeďuje se na tělesný typ člověka, na jeho zdravotní stav a specifické potřeby. Podle nich se přistupuje k jednotlivému výběru masážního oleje a druhu masáže. Masáž se vždy provádí za použití přírodních, léčivých masážních olejů, které jsou lisované za studena. Oleje mají vynikající efekt nejenom na samotnou pokožku, ale i na celý organismus.

Masáž obnovuje životní sílu a dodává tělu novou energii. Zároveň je člověk zbavován psychického stresu, v organismu je nastartován samočistící proces, při kterém jsou vyplavovány škodlivé toxické látky.

Účinky Ájurvédské masáže:

Uvolnění svalové tkáně
Zbavuje stresu a napětí
Vytlačuje škodlivé látky z těla
Dostává do těla novou energii
Obnovuje životní sílu
Zpomaluje proces stárnutí

Cena: 1500 Kč / 85 min.
Držitelé wellness karet 1350 Kč

+ RELAXAČNÍ MASÁŽ

25 min. 550 Kč / 535 Kč
55 min. 940 Kč / 845 Kč

+ REKONDIČNÍ MASÁŽ

25 min. 550 Kč / 535 Kč
55 min. 990 Kč / 890 Kč

+ AROMA MASÁŽ

25 min. 550 Kč / 535 Kč
55 min. 940 Kč / 845 Kč

+ MASÁŽ PLOSKY NOHOU

25 min. 550 Kč / 535 Kč

+ GOLD MASÁŽ 24 KARÁTOVÝM ZLATEM

Masáž je prováděna speciálním přírodním olejem obsahujícím drobné částice ryzího zlata, které přinášejí pokožce pozitivní energii, zářivý lesk a sametově jemný vzhled. Zlato působí proti stárnutí pleti a celkově omlazuje pokožku.

55 min. 990 Kč / 890 Kč

+ MANUÁLNÍ LIFTING OBLIČEJE

Nová manuální metoda vyhlazování obličeje s ihned viditelnými účinky. Výsledkem je nejen prokazatelně mladší a příjemnější vzhled, ale dochází i k odbourávání stresu, obnově duševní harmonie a psychické svěžesti. Masáž je určená i pro pány.

55 min. 850 Kč / 765 Kč

+ ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ S PEELINGEM

Čokoláda je velmi ceněná pro své výrazné antioxidační a omlazující účinky, také zabraňuje pronikání volných radikálů do těla. Pro ty z nás, kteří potřebují zlikvidovat dlouhodobě nahromaděný stres a únavu.

55 min. 1100 Kč / 990 Kč

+ MASÁŽ HORKÝMI LÁVOVÝMI KAMENY

Velice oblíbená procedura po celém světě, kdo by ji neznal. Působí blahodárně na mysl, uvolňuje ztuhlé svaly, křeče a bloky. Horké lávové kameny přispívají k odstranění nervozity, stresu, nespavosti a napětí.

55 min. 1100 Kč / 990 Kč

+ MASÁŽ SLADOVNA

Relaxační masáž se zaměřením na individuální přání a problémové partie klienta. Naši profesionální terapeuti pak nakombinují masérské techniky tak, aby jste si proceduru skvěle užili.

55 min. 990 Kč / 890 Kč

+ ZÁBALY

RAŠELINOVÝ ZÁBAL + RELAXAČNÍ MASÁŽ

Rašelina je nahromaděný, částečně rozložený rostlinný materiál, vznikající v rašeliništích. Efektivně ulevuje od bolesti zad a kloubů, uvolňuje svalové napětí. Vhodný při onemocnění pohybového aparátu, sportovních zraněních a kožních onemocněních.

55 min. 990 Kč / 890 Kč (25 min. zábal + 25  min. relaxační masáž)

PARAFÍNOVÝ ZÁBAL

Rovnoměrným působením tepla při tání parafínového plátu dochází k výraznému vstřebávání účinných látek z parafínu do hlubokých vrstev tkáně. Zábal zvyšuje prokrvení pokožky, průchodnost kapilár, snižuje svalový tonus a dochází k výrazné svalové relaxaci.

V nabídce máme tyto tři příjemně vonící zábaly:
ájurvédské bylinky – hořčice indická, blahovičník, kafrovník, skořice indická – bylinky uvolňují dýchací cesty, redukující bolesti zad a svalů
kokos – obsahuje 30% čistého panenského oleje, vhodný pro suchou pokožku, kterou hydratuje
konopí – obsahuje přírodní konopný olej, který posiluje imunitu, pomáhá proti bolesti kloubů, páteře a svalů, je také vhodný při kožních obtížích

25 min. 500 Kč / 485 Kč

+ BYLINNÁ PÉČE

Rekondiční masáž olejem s alpskými bylinami doplněná závěrečným ošetřením magneziovým olejem pomůže uvolnit a zregenerovat unavené svaly. Vstřebaný magneziový olej na prokrvených svalech napomáhá k rychlejší regeneraci, ztuhlá problémová místa se uvolní a ošetří.

55 min. 940 Kč / 850 Kč

+ MAGNEZIOVÁ PÉČE

Magneziová koupel napomáhá efektivně doplnit chybějící hořčík potřebný při stresujícím životním stylu. Optimální složení minerálních látek v této koupeli napomáhá buňkám zlepšit látkovou výměnu a přispívá k celkové regeneraci. V kombinaci s magneziovým zábalem bude tělo pružné a odolnější vůči únavě.

55 min. 1 100 Kč / 990 Kč

+ HŘEJIVÝ RITUÁL

Vyrovnávající dokonalá kompozice bylin, ideální na podzimní a jarní období. Podporuje prokrvení pokožky, uvolňuje dýchací cesty a pomáhá od bolesti a migrény. Je složena z koupele, masáže a parafínového zábalu.

koupel + masáž + zábal 85 min. 1650 Kč / 1485 Kč

+ KVĚTINOVÝ RITUÁL

Vyrovnávající kompozice aroma terapie, ideální pro každou ženu. Podporuje prokrvení pokožky, uvolňuje nahromaděný stres a pomáhá od bolesti a migrény. Je složena z koupele, masáže a parafínového zábalu.

koupel + masáž + zábal 85 min. 1650 Kč / 1485 Kč

+ VÝHODNÉ BALÍČKY

TY & JÁ
• privátní přísadová koupel pro dvě osoby (55 min.)
• aroma masáž pro dvě osoby (25 min.)
• vstup do wellness na 90 min. pro dvě osoby
• láhev sektu

2700 Kč / 2430 Kč

 

Všechny ceny jsou uvedeny ve formátu základní cena / cena pro držitele wellness karty.

Masáž

AKTUÁLNĚ

KOUPELE

PRIVÁTNÍ WHIRLPOOL

OSTATNÍ PROCEDURY


CENÍK