MASÁŽE A RITUÁLY COMFORT ZONE – NOVINKA

Italská značka Comfort Zone kombinuje moudrost přírody s inteligencí vědy.
Pečlivý výběr aktivních složek a osobní přístup zaručuje příjemný prožitek
pro všechny smysly a poskytuje pozitivní výsledky v péči o tělo, ducha i mysl.

 

 

 

 

 

 

 

+ MASÁŽ KAMENY Z HIMALÁJSKÉ SOLI

Terapie pro revitalizaci a detoxikaci těla i mysli, využívající tradiční sílu přírodní himalájské soli. Teplé solné kameny zklidňují nervový systém a uvolňují napětí. Solný scrub a zábal zajistí efektivní detoxikaci a stimulaci metabolismu. Doporučujeme při detoxikaci organismu a zeštíhlujících kůrách. Můžete se těšit na masáž celého těla solnými kameny, solný peeling a zábal.

85 min. 1 650 Kč / 1 485 Kč

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+ RITUÁL ČTYŘ ŽIVLŮ AROMASOUL

Celotělová procedura přinese harmonii do energetického systému, těla i mysli. Propojení vulkanického scrubu s masáží je inspirováno starověkými kulturami. Pozoruhodné účinky masáže obnovují tok životní energie a podporují imunitní systém. Můžete se těšit na vulkanický peeling celého těla a energickou aromasoul masáž.

85 min. 1 650 Kč / 1 485 Kč

+ TRANQUILLITY PÉČE

Rituál odstraňuje nahromaděný stres a navozuje pocit dokonalého uvolnění a relaxace. Jedinečná kombinace esenciálních olejů s tajemnou vůní navozuje pocit rozkoše a blaha.  Horká lázeň se směsí esenciálních olejů a následná masážní péče Tranquillity vedou k dosažení klidového a meditačního stavu mysli a těla. Můžete se těšit na jemnou relaxační koupel a hydratační masáž celého těla.

85 min. 1 650 Kč / 1 485 Kč

+ MASÁŽ ČTYŘ ŽIVLŮ AROMASOUL

Tato celotělová masáž Vás provede cestou čtyř živlů. Cesta začíná výběrem unikátní směsi olejů: orientální, středomořské, indické nebo arabské. Každá masáž je souborem jedinečných tahů dle vybrané vůně, tím vzniká osobitý, hluboký prožitek. Zažijete pocit síly, vitality a energie. Můžete se těšit na jedinečnou aroma masáž celého těla.

55 min. 1 100 Kč / 935 Kč

+ TRANQUILLITY MASÁŽ

Tato jedinečná masážní péče snižuje napětí, stres a odstraňuje problémy se spánkem. Pomocí masáže speciálními štětci dojde k uvolnění celého těla a navození hlubokého uklidňujícího pocitu. Dosažení hluboké relaxace je nepostradatelné pro udržení optimálního zdraví těla a mysli. Můžete se těšit na velmi jemnou meditační masáž celého těla.

55 min. 1 100 Kč / 935 Kč

+ ALGAE PEEL-OFF

Zpevňující ošetření speciální tonizujícím zábalem. Algimátová maska viditelně zpevňuje pokožku, stimuluje lipolýzu, remineralizuje a hydratuje tkáně. Amarantová péče a výživa pokožky rukou. Můžete se těšit na jemnou kartáčovou masáž celých nohou, ošetření problematických partií speciální maskou a uvolňující masáž rukou.

55 min. 1 100 Kč / 935 Kč

+ FIRMING MASK

Jemný peeling a vyživující krémový zábal pro výživu, zlepšení tonizace a elasticity pokožky problémových partií. Antioxidační maska obsahující bio Tamanu olej a extrakty ze zelených ořechů hydratuje pokožku a zanechává ji hedvábně jemnou. Vhodné pro každou ženu, ideální pro těhotné ženy jako prevence vzniku strií. Revitalizace a výživa pokožky rukou antioxidační péčí. Můžete se těšit na jemný peeling celých nohou a ošetření problémových partií
krémovou maskou a uvolňující masáž rukou.

55 min. 1 100 Kč / 935 Kč

Všechny ceny jsou uvedeny ve formátu základní cena / cena pro držitele wellness karty.

 

 

 

 

 

 

AKTUÁLNĚ

KOUPELE

PRIVÁTNÍ WHIRLPOOL

MASÁŽE

CENÍK